Lovely day!

Allmänt


Känner ni igen Randis fina tunika ? Vänner har lik smak 😉 

Idag har jag lunchat på Bølgen & Moi med min kära vän Randi som jag är otroligt GLAD över att ha i mitt liv. Vi hade massor med härligt girl-talk och jag kände mig full av energi när jag gick därifrån ! Underbart !

Det var som vanligt många jag känner på "Bølgen", mötte bl.a. min fina gizmoängel Nora (stort GRATTIS vännen!!!)  och söta Charlotte som driver livsstilsbutiken HC-Shop på Frogner.

 
En av mina bloggisar: söta Charlotte som har en riktigt FIN butik.

Efter lunchen har jag varit ute och njutit det vackra vädret och nu sitter jag här och provar ett par jeans som jag shoppat med mig hem från H&M Trend idag. Ska fota och visa så fort vi ätit middag för nu ska jag slänga in lite lax i ugnen och koka ris. Magen kurrar 🙂

Kategori: Allmänt | 7 Comments

7 responses to “Lovely day!”

  1. Lena A says:

    Låter som du haft en trevlig dag.

    Hoppas du hann fråga vart lamporna kom ifrån? Vill så gärna ha dom!

    Ha en bra kväll

  2. Vad fina ni är! Verkligen lika klädsmak fast det blir ofta så med riktigt nära vänner =) Kram kram

  3. Hilde says:

    Må bare si at Randi har virkelig god smak! Har sett henne på bloggen din av og til og tenker alltid over hvor stilig hun er. Likte vesten hennes veldig godt 🙂

  4. Snygga väninnor!!!

    :0)

  5. Camilla says:

    Har du shoppat odd-molly klänningen med fjärilar ännu??? Eller blev det något annat odd molly-plagg

    Kram Camilla

  6. Elin says:

    Riktigt NICE tunika! Vilken hätligt vårig dag du ser ut att ha haft!

    Kramar i massor

  7. Emily says:

    Jag och min pojkvän firade våran 1-årsdag på Bölgen & Moi I Oslo, en himla bra restaurang 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *