I onsdags var jag ute och åt med dessa snyggingar som driver butiken Tullhuset i Västerås efter Odd Molly visningen.
Mina darlings!
Min dag försvann! och nu står jag och fixar middag. Ville bara titta in och önska dig en mysig kväll och visa några pics från min FAB onsdag kväll på Roche i Stockholm.
My lovely friends.
Jag åt en klassiker: köttbullar med lingon + potatispurré. Mums!
Det var första gången jag var på Riche på 100 år… och en sak är säker: nästa gång bokar vi bord så att vi slipper vänta i typ 1,5 timme… Men vi glömde väntan tack vare Anders Timell, den goda maten och framförallt: det trevliga sällskapet.
Önskar dig en trevlig kväll! 🙂
PuSs!
♥
Hei.
Har sendt deg en mail idag,men du har sikkert hatt det travelt! Lurte bare på om du selger Cooee smykker i butikken din? Hvilke har du inne i tilfelle?
Förlåt, jag har inte hunnit med alla mejl då jag varit på resa… Jag har inte Cooee idag i min butik men det kan hända att jag tar in det ! Fram till dess så är mitt tips att du surfar in på deras egen nettbutik: http://www.cooee.se Klem! 🙂
Mums, såg gott ut!! Ha en bra kväll du med. Kram Jennifer
Låter fantastiskt. Har inte skrivit på din blogg innan men brukar tjuvtitta då och då:). Undrar vart du har köpt den mysiga tunikan från Flowerbeach. / Kram Anne
Den fina tunikan fick jag i julklapp från Flowerbeach men jag ska absolut se på möjligheten att ta in den i min butik för den är super duper fin ! Kram ! 🙂
Du är väldigt snygg i håret. Hur gör du för att få till ett så fantastiskt svall?
Tusen tack ! Jag går till världens bästa Camilla på Salong Gossip. Ring och boka time! 🙂