Johanna älskar sin PO.P tröja. Super cute! (1979 – 2011 = 35 år)
Missa inte att POLARN O. PYReT firar 35 ÅR 10 – 12 november!!! Du får -35% rabatt på en FIN jubileumskolleksjon med de klassiska ränderna ! 🙂 Själv har jag shoppat dessa underbara vinter plagg till Johanna som hon har på sig varje dag på uteleken på dagis och både jag & J älskar verkligen Polarn O. Pyrets kläder ! de passar perfekt till dagis och har fantastisk kvalitet ! 🙂
Vinteroverall med mjukt o skönt foder kr 1399, vindfordrad fleece mössa kr 149 + vantar kr 249.
Vill föresten tipsa om deras tigts till girls också, Johanna har på sig dom nästan varje dag på dagis. Super sköna att leka i ! 🙂
Happy shopping!
P.S i Oslo området hittar du Polarn O. Pyret i Hegdehaugsveien, på CC-Vest och på Sandvika Storsenter. Och deras ull kläder har vunnit bäst i test….
♥
Gud vad kul! Jag ska be mamma kika i Luleå om det finns något kul. Jag ska tyvärr inte till Sandvika till helgen. :-/
Hej! Vi älskar också mkt av polarns grejer här hemma! Men i Sverige var det kalaset den 2:e-4:e november!
Kram!
Regner med du mener 1976:) Ha en fin helg!
Takket være ditt tips i nyeste Kamille ble det vimpler til datteren fra denne kolleksjonen til 35% rabatt:) superfine! Elsker POPs klær, så gleder meg til å pynte opp jenterommet også, med de klassiske stripene:)
Du glemte POP butikken på Steen og Strømi sentrum:)Den aller mest tilgjengelige butikken for sånne som meg som er innom Oslo en gang iblandt, men aller mest i sentrum..