Versace Cruise collection.

Allmänt

Åh vad F I N Versace cruise collection som lanseras på H&M imorgon är. Jag älskar kollektionen. Den osar sommar, palmer, paraplydrinkar, poolhäng och glammiga beach clubs…  Får lust att shoppa… Ska du göra det?

Jag önskar mig morgonrocken, underklänningen (båda är på 1:a bilden), bikini och kanske någon accessoar …? Gillar det vita tyget med print. Det är very Gizmolina men jag kommer aldrig att orka hålla mig vaken till kl.24…dumma jet lag…  Får försöka haffa mina önsk kl.10 imorgon bitti (trodde kolleksjonen släpptes kl.24…).

Uppdatering: Kolleksjonen lanseras även i 4:e etagen i H&M butiken i Bogstadveien idag kl.10.00!  Jag ska gå dit, ska du ? 🙂

Kategori: Allmänt | 14 Comments

14 responses to “Versace Cruise collection.”

  1. Christina Modén says:

    Du ska nog inte gå dit. Den säljs väl endast på nätet?

    Hälsningar Christina

  2. casaofmia says:

    Åh det är verkligen snyggt kram

  3. Pernilla says:

    Trodde att kollektionen bara släpptes online!?

  4. Titti says:

    Jag tycker det var en hel del fint….gillar det vita mönstrade…..får göra ett försök vid datorn imorgon….men vet att det brukar finnas någon dag efteråt då en hel del ångrar sina köp.
    Titti

  5. Anita says:

    Haha, nu går jag och lägger mig. De har inte släppt kläderna än, såg ett par badbyxor till min man. Men får hoppas de finns kvar i morgonbitti. 😉

  6. Lycka till fina, du kan ju njuta de fina piecesen på beachen nästa gång 🙂

    VÄLKOMMEN hem och massa torsdagspussar!

  7. Emma says:

    Åhh så FIN kollektion! Vill också ha! =) Måste in och kika nu! =) Hoppas ni får en fin dag! Kram

  8. Nina says:

    Jag ska inte köpa något från den här kollektionen, det var inget som föll för mej. Jag är bara ute efter svarta jeans =)
    Ha en bra dag!

  9. Camilla says:

    Jag tyckte den rosa klænningen var urfin!

    //C.

  10. Åh den rosa är superfin, hoppas du hittade något!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *